0.352 222 55 50   

    ANASAYFA |   HAKKIMIZDA |   HİZMETLERİMİZ |   FOTO GALERİ |   REFERANSLARIMIZ |   İLETİŞİM    
Kayseri Evden Eve Taşıma Kayseri Evden Eve Taşıma Kayseri Büro Taşıma Kayseri Asansörlü Taşıma Kayseri Ofis Taşıma Kayseri Eşya Taşıma Kayseri Evden Eve Nakliyat


ENSAR Kayseri EVDEN EVE TAŞIMACILIK


Evden Eve Nakliyat

Kayseri de Evden Eve Nakliyat Denildiğinde Bir Evden Diğer Bir Eve Eşyaların Taşınması İşi Sanılmaktadır. Aslında Bu Olay Evden Eve Nakliyat İşinin Yapılması Kesin Olan ve Herkes Tarafından Yapılabilecek bir Koludur.

Gerçek Bir Evden Eve Nakliyat;

* Evinize Gelen Ekipler Tarafından Mobilyalar,Beyaz Eşyalar ve Elektrik - Elektronik Eşyalarınızın profosyonelce demontajını yapıp;eşyalarınıza herhangi bir çarpma veya olumsuzluklara karşı doğabilecek zararları önlemesi için Ambalajının yapılması, Eşyaların Araçlara Taşınırken İşini Bilen Şahıslarca Dikkatlice Taşınması ve Evden Eve Taşıma 'ya Uygun Araçlar'a gerekli özen Gösterilerek istif yapılması.

* Taşınılacak eve Eşyaların Boşaltılması Esnasında'da Aynı Hassasiyet Gösterilmeli ve Uzman Marangoz Ve Ustalar Tarafından Mobilyalar, Beyaz Eşyalar ve varsa elektrik-elektronik tipi Eşyalarınızın Montajı Yapılmalıdır.Kısaca Evden Eve Taşıma İzahı Budur.

*Yani Yeni Evinize Geldiğinizde Taşınma İşi Size Yük Olmamalı Ve Eşyalarınız Sağlıklı bir Şekil'de Kurulumu Yapılıp Teslim Edilmelidir.

Biz ensar Evden Eve Nakliyat Olarak Tüm Müşterilerimize Bu Hizmeti En Hesaplı Şekilde Vermenin Gururunu Yaşıyoruz. Bu Bağlamda Tüm Müşterilerimize Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Kayseri PAKETLEME


Taşıma işlemimiz iki kategoriye ayrılmaktadır.

1-TAM TOPLAMALI
2-YARI TOPLAMALI

Hizmetlerimizden oluşmaktadır.

TAM TOPLAMALI HİZMETİMİZ

Siz özel eşyalarınızı alıp geriye kalan eşyalara karışmıyorsunuz. Arkadaşlarımız gelip kırılacak eşlarınızı kolilere yerleştirirler. Avize , lamba, perdelerinizi söküp öbür tarafta kurarlar .

Beyaz eşyalarınızı söküp yeni evinizde yerli yerine kurarlar. Mobilyalarınızı söküp ambalajlayıp yeni evinizde yerine kurulur Elbiseleriniz kolilere yerleştirilir.

YARI TOPLAMALI HİZMETİMİZ

Beyaz eşyalarınızı söküp yeni evinizde yerli yerine kurarlar. Mobilyalarınızı söküp ambalajlayıp yeni evinizde yerine kurulur
 
        Anasayfa       Hakkımızda       Hizmet Belgelerimiz       Evden Eve Taşıma       Paketleme       Şehir İçi Taşıma       Fabrika Taşımacılığı       İletişim       Evden Eve Taşıma      
Copyright ? 2010 ENSAR EVDEN EVE NAKLİYAT     
ADRES:Serçeönü Mah. Çankaya Sok. No:9 E1 Kocasin Kayseri (Çınar Camii Karşısı)
    
TEL: (0 352) 232 29 13
Web Tasarım : Onrweb.net