0.352 222 55 50   

    ANASAYFA |   HAKKIMIZDA |   HİZMETLERİMİZ |   FOTO GALERİ |   REFERANSLARIMIZ |   İLETİŞİM    
Kayseri Evden Eve Taşıma Kayseri Evden Eve Taşıma Kayseri Büro Taşıma Kayseri Asansörlü Taşıma Kayseri Ofis Taşıma Kayseri Eşya Taşıma Kayseri Evden Eve Nakliyat


Kayseri FABRİKA TAŞIMACILIĞI
Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme , ürün , makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Akdeniz Nakliyat'ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tüm firmalar taşınma sırasında oluşabilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isterler. Akdeniz Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi bütün iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlarız. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 16.00'e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşımacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.

Fabrika taşımacılığı Türkiye 'de bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Akdeniz Nakliyat'ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır.

Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli :

 • Tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve bu şekilde taşınmalıdır.
 • Fabrikada bulunan ofis bölümünde ki mobilya , bilgisayar , çelik kasa zarar görmemeleri için özen gösterilerek ambalajlanmalı ve farklı bir araç ile taşınmalıdır.
 • Fabrikanızda üretilen ürünler ve üretimde kullanılan malzemeler ambaljlanmış bir şekilde farklı araçlar ile taşınmalıdır.
 •  
          Anasayfa       Hakkımızda       Hizmet Belgelerimiz       Evden Eve Taşıma       Paketleme       Şehir İçi Taşıma       Fabrika Taşımacılığı       İletişim       Evden Eve Taşıma      
  Copyright ? 2010 ENSAR EVDEN EVE NAKLİYAT     
  ADRES:Serçeönü Mah. Çankaya Sok. No:9 E1 Kocasin Kayseri (Çınar Camii Karşısı)
      
  TEL: (0 352) 232 29 13
  Web Tasarım : Onrweb.net