Telefon : 05063351650
WhatsApp

Ensar Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz kayseri evden eve ENSAR NAKLİYAT olarak 2007 yılında Salih ATALAY tarafından kurulmuştur. 2007 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacılığı ile Kayseri'de kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası - şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe 7 yıllık bir tecrubemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecube ve güven ister.

Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alırız. Sabit ve gsm telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamız ENSAR NAKLİYAT evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe türkiyenin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, eksperler, taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Deneyimli ve profesyonel ekibimizle ile Türkiye'nin hemen hemen her ilinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı,fabrika taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

6 yıldır seri olarak faaliyette bulunan ensar nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı,fabrika için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir. 

PAYLAŞ :