Telefon : 05063351650
WhatsApp
Evden Eve Taşıma Firması Nasıl Bulunur ?

Evden Eve Taşıma Firması Nasıl Bulunur ?

Evden eve taşımalarda iletişim çok önemlidir. Bu iletişim müşteri ile taşımacı firma arasında olandır.

Evden eve taşımalarda iletişim çok önemlidir. Bu iletişim müşteri ile taşımacı firma arasında olandır. Bu iletişimde firmanın fiyat vermesi için bazı hususlar vardır. Ve bu hususlara göre fiyat belirlenir. İşte o önemli konular:
1-) Evinizde bulunan eşyalarınızı eksiksiz bir biçimde listeleme
Bu kısım çok önemlidir. Çünkü taşımacı firma eğer gelip eşyalara bakma durumu olmayan yerlerde bunları sizden isteyecektir. Ve bunların yanlış verilmesi çok yerde karşınıza zorluk çıkaracaktır. Örneğin personeller taşımak için geldiğinde eşyalara bakarlar ve fazla eşya gördüklerinde direkt üstlerine haber verip fiyat artabilir. Veya verilen miktara göre araç gelir ve eşyalar sığmayabilir ve yine fiyat artabilir.
2-)Eşyaların alınacağı evin numarası ve asansör durumu
Eşyaların alınacağı evdeki asansör durumu çok önemlidir. Çünkü bina içi asansör kullanımına bina yönetimi tarafından izin verilmiyorsa bu dış cephe asansör kullanmayı zorunlu kılmaktadır. Bu yüzden de asansör durumu çok önemlidir. Kat kısmı da fiyata dâhil olacağı için önemlidir.
3-)Eşyaların gideceği evin kat numarası ve asansör durumu
Bir önceki durumda bahsettiğimiz gibi asansör durumu çok önemlidir. Bu yüzden gidilecek evde de iç asansör durumu belirtilmelidir.
Bu hususlara dikkat ettiğiniz sürece çoğu firma ile sıkıntı yaşamazsınız. Bu hususların yanlış verilmesi ileride personeller taşımak için geldiğinde sıkıntıya sebep olacaktır.

PAYLAŞ :