Telefon : 05063351650
WhatsApp
Maliyeti Etkileyen Nedenler - 2

Maliyeti Etkileyen Nedenler - 2

Tabii ki, nereye taşındığınız neredeyse taşınma yolculuğuna başladığınız yer kadar önemlidir.

Hareket eden şirketler bu bilgileri her zaman kilometre mesafesini belirlemek için kullanacaktır. Ancak, bu kilometre, taşınmanızın nasıl sıralanacağını anlatır.

Çoğu taşıma şirketleri için, eğer hareket 50 KM den daha azsa, şehiriçin taşınma olarak bilinen şeyi yapıyorsunuz demektir. Şehiriçi taşınma genellikle saate ve hareketinizde kaç kişinin kullanılacağına göre ücretlendirilir (en az 5, tipik olarak 2-4). Bunun nedeni, uzun mesafeli bir taşınmadan daha az zaman ve lojistik çaba gerektirmesidir .

Bir hareket 50 KM den daha uzaktaysa, genellikle uzun mesafeli bir taşınma bakıyorsunuz demektir. Bunlar saatlik ücretlerden kilometre ve kilo oranlarına kadar gider. Bu nedenle, tahmin süreci uzun mesafeli bir taşınma çok önemlidir.

Daha sık olmamakla birlikte, taşınmanızın toplam maliyetini hesaba katan birçok ayrıntıya sahip olursunuz . Bunun da ötesinde, burada ve yapmanız gerekenlerin hepsiyle ilgili olarak taşıma şirketinizin ile ilgili birçok lojistik bilgi bulmanız gerekebilir. Araç ve Asansör gibi ekipmanları da maliyeti artırmaktadır.

Maliyetleri Nasıl Tahmin Edilir?

Taşımacılar tüm bu faktörleri bir araya getirecek ve sizin için önceden bir tahminde bulunacaktır. Tipik olarak, içeri girecekler, evinize bakacaklar ve büyük öğeler ve ne kadar kutu alacağını düşündükleri konusunda gördükleri temel bir envanter yapacaklar. Daha sonra, bir tahminde bulunmak için bu bilgileri, yukarıda listelediğimiz sorularla birlikte kullanacaklar.

Bu tahmin genellikle her şeyle başa çıkmak için ne kadar zaman alacakları, yolda ne kadar sürdükleri ve eski evinizde ve yeni evinizde ne kadar süre kalmayı bekledikleri hakkında bir fikir içerir. Bu teklif, taşınma gününde ve size son maliyeti verdiklerinde çalışacakları şey olacaktır.

PAYLAŞ :